• Naslovnica
  • Kontakt
  • Marketing
  • SMS oglasi
  • Informacije
  • Naslovnica
  • Kontakt
  • Marketing
  • SMS oglasi
  • Informacije

Aktualne vijesti, događaje, najave i zanimljivosti pratite na našoj Facebook stranici!

i na portalu KruGaresnica.info

Ne propustite najslušanije male oglase.

PON-SUB u 10 i 14 i NED u 14 sati.

060-503-503 za eter pritisnite broj 2
Za pozive s fiksne mreže cijena je 0,46 € a sa mobilne mreže 0,63 € po minuti, PDV uključen. 
Teleoperater HT d.d. Savska cesta 32, 10000 Zagreb, info tel. 08001234, OIB:81793146560


SMS oglase šaljite tako da napišete: KGO1 (razmak) i tekst vašeg oglasa pošaljete na 888999. Cijena je 0,66 € po poruci s PDV-om.
Operater: IT Jedan d.o.o., Info tel.: 072/700 700

×

Greška

JFolder: :files: Putanja nije mapa. Putanja: /home/gare/public_html/krugoval/images/galerija/160808/

×

Napomena

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerija/160808/

Ponedjeljak, 08 Kolovoz 2016 07:25

Turnir Piršić-Kretić-Silović

  • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
  • Print
  • Email
Turnir Piršić-Kretić-Silović

Sportske terene ljeti u garešničkom kraju ispunjavaju brojni turniri, a jedan od njih održan je u Garešničkom Brestovcu. Pobjednik memorijalnog turnira u nogometu je ekipa Tomislava iz Bereka, drugi je garešnički Garić, dok je treće mjesto u ogledu s Hajdukom iz Hercegovca odnio domaćin, NK-Brestovac. Turnir se održava od 2006. godine u spomen na preminule igrače i nosi naziv: Piršić, Kretić, Silović. Za najboljeg golmana izabran je Matija Grgić iz brestovačkog kluba, dok je titulu naj-strijelca ponio Antonio Mihatović iz Garića. Najboljim igračem turnira proglašen je Zoran Kočiš iz berečkog Tomislava. Pehare i priznanja uručio je garešnički gradonačelnik Velimir Žunac, u društvu očeva tragično stradalih bivših nogometaša i predsjednika kluba Luke Čengića. Turnir je, kaže organizator, među najjačima u županiji, obzirom da je okupio klubove iz Prve županijske i Četvrte hrvatske nogometne lige, koji su utakmice ujedno odigrali u sklopu priprema za novu sezonu. (Krugoval/pg)

{gallery}160808/{/gallery}

Read 1374 times
Tweet
Published in Vijesti
More in this category: « I Gareščani u Kninu Nogostup pri kraju »
back to top

Krugoval uživo

Slušajte Krugoval u vama omiljenom playeru:

Winamp  windows Media Player  Real Player  QuickTime

Ili ovdje na stranici:

Listen on Online Radio Box! Krugoval 93.1 MHz Krugoval 93.1 MHz

    Kontaktirajte nas

    • Naslovnica
    • Kontakt
    • Marketing
    • SMS oglasi
    • Informacije
     
    Copyright 2015 by garesnica.net All rights Reserved