• Naslovnica
  • Kontakt
  • Marketing
  • SMS oglasi
  • Informacije
  • Naslovnica
  • Kontakt
  • Marketing
  • SMS oglasi
  • Informacije

Aktualne vijesti, događaje, najave i zanimljivosti pratite na našoj Facebook stranici!

i na portalu KruGaresnica.info

Ne propustite najslušanije male oglase.

PON-SUB u 10 i 14 i NED u 14 sati.

060-503-503 za eter pritisnite broj 2
Za pozive s fiksne mreže cijena je 0,46 € a sa mobilne mreže 0,63 € po minuti, PDV uključen. 
Teleoperater HT d.d. Savska cesta 32, 10000 Zagreb, info tel. 08001234, OIB:81793146560


SMS oglase šaljite tako da napišete: KGO1 (razmak) i tekst vašeg oglasa pošaljete na 888999. Cijena je 0,66 € po poruci s PDV-om.
Operater: IT Jedan d.o.o., Info tel.: 072/700 700

×

Greška

JFolder: :files: Putanja nije mapa. Putanja: /home/gare/public_html/krugoval/images/galerija/160725B/

×

Napomena

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerija/160725B/

Ponedjeljak, 25 Srpanj 2016 15:57

Afrika - Moemo Zajedno

  • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
  • Print
  • Email
Afrika - Moemo Zajedno

Dejan Nemčić, profesor geografije u sklopu humanitarne udruge za pomoć djeci trećega svijeta pokrenuo je projekt „Afrika – Možemo zajedno“. Tako posljednja dva tjedna i boravi na afričkom kontinentu, gdje je afričkoj djeci uručio dio prikupljenih donacija hrvatskih škola, građana i tvrtki. Za neke učenike bio je to prvi školski pribor, koji su ikada imali. Zainteresirano su pratili Dejanova predavanja o kontinentima svijeta, Europi, Hrvatskoj, Zagrebu i Dejanovu rodnom mjestu Garešnici. Kao pravi prijatelji, te u znak zahvale, darivana djeca naučili su otpjevati i hrvatsku navijačku pjesmu „Samo je jedno u mom životu vrijedno“.

U okviru ove akcije, Dejan Nemčić je, zahvaljujući donatorima i sponzorima, podijelio na stotine doza cjepiva i lijekova protiv malarije. Trenutno je u Tanzaniji, a posljednje darivanje bilo je u sirotištu koje vodi časna sestra i brine o 30-ak mališana. Kako je Krugoval do sada pratio Dejanove akcije, pokušali smo i ovu proširiti izravnim javljanjem u program, no nažalost, nismo imali uspjeha zbog loše internet veze.

{gallery}160725B/{/gallery}

Read 1766 times
Tweet
Published in Vijesti
More in this category: « Žetva u Ruškovcu Sve manje bočica krvi »
back to top

Krugoval uživo

Slušajte Krugoval u vama omiljenom playeru:

Winamp  windows Media Player  Real Player  QuickTime

Ili ovdje na stranici:

Listen on Online Radio Box! Krugoval 93.1 MHz Krugoval 93.1 MHz

    Kontaktirajte nas

    • Naslovnica
    • Kontakt
    • Marketing
    • SMS oglasi
    • Informacije
     
    Copyright 2015 by garesnica.net All rights Reserved